Wiele osób na całym świecie interesuje się sportem. Najpopularniejszą dyscypliną sportową poza siatkówką i koszykówką jest oczywiście piłka nożna. Osoby, które znają składy drużyn piłkarskich, są na bieżąco z rozgrywkami ligowymi i reprezentacyjnymi, wiedzą kto jest w danym momencie kontuzjowany, lub wykluczony za kartki, wiedzą jaka jest aktualna forma danej drużyny, te osoby śmiało mogą spróbować swych sił w typowaniu wyników.

Typowanie meczów piłkarskich

W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości obstawiania meczów piłkarskich, czy w sieci online, czy to w dostępnych punktach stacjonarnych. W Polsce jest dość dużo całkiem legalnych firm bukmacherskich, gdzie możemy typować np. wynik do pierwszej połowy, wynik w drugiej połowie meczu, ilość żółtych i czerwonych kartek w danym meczu, ile zmian zostanie dokonanych przed przerwą, po przerwie, która drużyna strzeli pierwszego gola, ile goli strzeli dany zawodnik, czy będą rzuty karne, czy będzie dogrywka, ile będzie rzutów rożnych w pierwszej i drugiej połowie, w której minucie padnie pierwszy gol?

To tylko niektóre, dostępne pozycje z szeregu ofert zdarzeń, gdzie znając daną ligę, zawodników i ich formę możemy wygrać niezłe pieniądze. Jest wiele osób zajmujących się zawodowo typowaniem meczów, ale i sporo zwykłych kibiców i fanów, którzy lubią sobie zagrać choćby dla rozrywki.

Firmy bukmacherskie

W Polsce bardzo popularne są STS, Totomix, Fortuna, Betclik, Milenium czy np. Etoto. Bardzo popularnym, legalnym bukmacherem jest też fajna i ciekawa firma Betfan z wieloma bonusami i promocjami. Betfan obecnie proponuje świetny „Pakiet Pudziana 300 zł” skierowana do nowych klientów, którzy dokonają trzech pierwszych depozytów na konto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygrany mnożnik jest wyjątkowo duży – x10! Jest też popularny „Zakład bez ryzyka” gdzie w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot równowartości stawki na saldo główne. Ta promocja jest również skierowana do nowych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali dany kod promocyjny. Co ciekawe firma udostępnia, aż ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie i pewnie dlatego każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.

Z każdego miejsca…

Obecnie, mając oczywiście odpowiedni zasięg sieci możemy grać będąc np. w lesie na zbieraniu grzybów, będąc nad wodą na rybach, pływając statkiem, kajakiem, będąc na wycieczce rowerowej, za granicą na wczasach, czy jadąc w daleką podróż pociągiem. Wystarczy mieć przy sobie telefon, lub mały laptop, a typowanie meczów piłkarskich nie stanowi żadnego problemu, ba…niektóre firmy bukmacherskie udostępniają nawet transmisje z danego spotkania. Oczywiście znawcy piłki nożnej mają większe szanse na wygranie pieniędzy niż zupełni laicy w tej dyscyplinie sportu. Dlatego warto interesować się futbolem.

Grając należy jednak uważać i mieć świadomość, że tak jak mamy możliwość wygranej, tak i możemy przegrać swoje pieniądze. Grajmy rozważnie, odpowiedzialnie i z głową, a na pewno będzie to wspaniała rozrywka i dobra, fajna zabawa. Spróbować zawsze warto.