Typy bukmacherskie na dziś

Prognozy publikujemy codziennie na naszej stronie internetowej. Przychodząc do nas, nie otrzymasz gotowego przepisu na zwycięski kupon, ale specjalnie dla Ciebie przygotujemy analizy poszczególnych meczów.

A to pozwoli Ci później podjąć bardziej świadomą decyzję dotyczącą tego, jakie typy bukmacherskie umieścić na swoim kuponie.

Należy pamiętać, że analiza jest ważną częścią procesu obstawiania.

Zakłady są naprawdę ekscytujące, ale ile o nich wiesz?

Wcześniejsze obstawianie wydarzeń prawie zawsze daje większą szansę na wygraną, niż gdybyś czekał, aż zmieni się Twoje odczucia i wskazówki dotyczące zakładów, aby całkowicie dopasować się do tego, czego szukasz.

Typy bukmacherskie

Czy interesują Cię typy bukmacherskie dotyczące konkretnej konkurencji? Możesz wybrać piłkę nożną, piłkę nożną, koszykówkę lub dowolny inny sport. Zobaczysz zwiastuny dnia i zapowiedzi tego, co nadchodzi w następujących ligach :

 • Ekstraklasa

 • Premier League

 • La Liga

 • Serie A

 • Bundesliga

 • Ligue 1

 • Liga Mistrzów

 • Liga Europy

 • Mistrzostwa Świata

 • Inne – piłka nożna

 • Inne sporty

Typy bukmacherskie – zapowiedzi

Obstawiając wydarzenie sportowe, zawsze dobrze jest mieć wszystko, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Analiza, przewidywane składy i świetne kursy mogą pomóc Ci postawić mądrzejszy zakład.

Oczywiście ten post zawiera tylko podstawowe informacje o rywalizujących drużynach, nazwach gier i czasach. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz jednak później. Ponadto zawsze możesz sprawdzić przewidywane składy obu drużyn przed lub w trakcie meczu – są tutaj!

Podana jest data i godzina meczu, drużyny w nim grające oraz statystyki każdego zawodnika, takie jak wiek i waga. Na przykład prawdopodobieństwo zwycięstwa lub remisu drużyny oraz ciekawe fakty lub podstawowe informacje o wybranej drużynie.

Typy bukmacherskie – oferta

Firmy bukmacherskie bardzo otwarcie podchodzą do swojej konkurencji i oferują wiele rodzajów wskazówek dotyczących zakładów, aby zdobyć klientów.

Możesz teraz obstawiać wiele różnych aspektów meczu, od prostego zwycięzcy po najczęściej rozgrywaną piłkę. Liczba zależy od wielu czynników, takich jak bukmacher, z którego korzystasz i rodzaj wydarzenia.

Typy bukmacherskie – 1X2

Oto najczęstsze typy bukmacherskie. Oczywiście są one związane z obstawianiem zwycięstwa danej drużyny lub gracza. Typ „1” idzie w kierunku gospodarzy, remis oznaczony jest jako „X” i „2” grając przeciwko drużynie gości.

Jednym z czynników, który sprawia, że obstawianie jest atrakcyjne, jest szansa na remis. Dość głośnym przykładem, który przychodzi na myśl, jest tenis lub siatkówka w tych dyscyplinach remis jest niemożliwy. Oczywiście, im niższe matematyczne szanse na wygraną drużyny, tym większe prawdopodobieństwo, że zrobi to w praktyce.

Typy bukmacherskie – Obie drużyny strzelą/nie strzelą

Jestem pewien, że większość ludzi, którzy obstawiali piłkę nożną, miała wskazówki dotyczące tego, czy obie drużyny strzelą gola w danym meczu przynajmniej raz, chodzi o to, że zostały one oznaczone jako BTTS – Obie drużyny strzelą gola.

Gra działa tak: po kilku minutach jeden gol może wystarczyć do zakończenia gry. A ponieważ obie drużyny są intensywnie zaangażowane w grę, nie trzeba się martwić o przyszłe ruchy – już są pod opieką.

Czasami analiza może spowodować, że zespół nie dotrze do siatki. W takich przypadkach rozsądnie może być postawienie przeciwko tej drużynie dla pewności